• رکابی  زیر سینه ای هات شیپر جدید

رکابی  زیر سینه ای هات شیپراصل

 

HOT SHAPERS

 

 
  رکابی  زیر سینه ای هات شیپراورجینال
  در رنگهای متنوع و بسیار زیبا
 در رنگهای آبی - سبز - مشکی - صورتی

 رکابی  زیر سینه ای هات شیپر جدید ترین محصول شرکت HOT SHAPERS است

 طراحی ویژه و استفاده از جنس Neotex TM در گن لاغری و رکابی  زیر سینه ای هات شیپر Hot SHapers ، باعث افزایش درجه حرارت بدن شده وسبب تعریق زیاد بدن می گردد 

 و از آنجایی که این گن رکابی هات شیپر، نواحی سینه ها ، دورسینه و پشت و بالای شکم و پهلو را پشتیبانی می کند، چربی سوزی این نواحی را افزایش داده و لاغری و کاهش وزن را به دنبال دارد . رکابی  زیر سینه ای و گن ورزشی و لاغری هات شیپر Hot SHapers قابل استفاده برای زمان ورزش ،حرکات موزون، نرمش ، آیروبیک و پیاده روی و... می باشد، که باعث کاهش وزن بیشتر و افزایش چربی سوزی و نتایج بهتر از حرکات ورزشی و ... میگردد.

HOT SHAPERS

 سایز های موجود L , XL , XXL  , 3XL
لطفا در هنگام خرید سایز و رنگ درخواستی را در قسمت پیغام ذکر کنید
در رنگهای آبی - سبز - مشکی - صورتی
چگونگی عملكرد رکابی  زیر سینه ای هات شيپر Hot SHapers:

طراحی ويژه و استفاده از جنس Neotex TM در رکابی  زیر سینه ای هات شيپر Hot SHapers Hot Belt ، باعث افزايش درجه حرارت بدن شده وسبب تعريق زياد بدن می گردد و  چربی سوزی سینه و پشت و دور سینه و بالای شکم و پهلو را افزايش داده و لاغری و كاهش وزن را به دنبال دارد .در گن Hot SHapers بافت داخلی آن سبب افزايش دمای بدن شده و بافت بيرونی آن رطوبت و دما را جذب مي كند و در نتیجه

تعریق بیشتر= لاغری و چربی سوزی بهتر
تكنولوژی پارچه‌های پيشرفته نئوتكس در گن هات شیپر Hot Shapers ، دمای بدن شما را در طی فعاليت‌های روزانه، در منزل، موقع ورزش، دويدن، پياده روی با كودك و يا هر فعاليت فيزيكی ديگر افزايش می دهد. گن ‌هات شيپر را ميتوانيد در طی هر فعاليتی استفاده كنيد و مهم نيست كه مشغول چه كاری هستيد.

 استفاده از رکابی  زیر سینه ای  ورزشی و لاغری هات شیپر Hot SHapers باعث بهبود نتایج ورزشی و کاهش وزن شما می شود. رکابی  زیر سینه ای هات شیپر Hot SHapers با افزایش تعریق و از بین بردن بافت های چربی، زیبایی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد. طراحی رکابی  زیر سینه ای Hot SHapers - گن لاغری هات شیپر Hot SHapers به صورتی است که بافت داخلی آن سبب افزایش دمای بدن شده و بافت بیرونی آن رطوبت و دما را جذب می کند. با استفاده از هات شیپر اورجینال زودتر و بهتر به نتیجه دلخواه و وزن ایده آل و تناسب اندام برسید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

رکابی زیر سینه ای هات شیپر جدید

  • مدل کالا: رکابی هات شیپر
  • موجودی: ناموجود
  • 0 تومان


برچسب ها: رکابی زیر سینه ای هات شیپر جدید